dzieci nas kochają

nasza kadra

BEZPŁATNE

PRZEDSZKOLE SPECJALNE

nasze profesjonalistki

Kamila Widłak

Neurologopeda

Absolwentka filologii rosyjskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Logopeda, neurologopeda. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. W wolnych chwilach uprawia nordic walking i z zapałem czyta duże ilości książek. Swoją ciepłą osobowością otacza dzieci, a wszystkich pracowników troską i opieką.

MAGDALENA MARCINKOWSKA

Pomoc przedszkolna

Pracuję w przedszkolu „ Małpi Gaj” i wspieram podopiecznych. Dbam o porządek , gdyż na co dzień jestem mamą, stąd też moja pomoc w placówce jest pracą codzienną. Lubię muzykę i dobrą książkę.

Justyna Sciepańczuk

Fizjoterapeuta

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W naszym przedszkolu jest fizjoterapeutą i terapeutą Integracji Sensorycznej. Prowadzi i koordynuje Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka. Interesuje się historią a w wolnych chwilach czyta książki i piecze pyszne ciasta którymi chętnie się dzieli. Jest skarbnicą wiedzy w dziedzinie rozwoju dzieci, na wszystko zawsze znajdzie dobrą radę. W przedszkolu jest naszą „złotą rączką”.

Natalia Liszka

Pomoc przedszkolna kuchnia

Największą pasją Natalii jest gotowanie. Raczy dzieci pysznymi, domowymi posiłkami a kadra po obiedzie ustawia się w kolejkę z pytaniem, czy przypadkiem coś nie zostało. W wolnym czasie czyta książki i aktywnie spędza czas na działce rekreacyjnej. Optymistyczna i zawsze uśmiechnięta. Wypełnia nasze przedszkole swoim urokiem osobistym, któremu trudno się oprzeć.

troszczymy się o twoje dziecko

Zatrudniamy tylko wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrę.

Napisz do nas

malpi-gaj-logo-150x150

przedszkole specjalne