dzieci nas kochają

nasza kadra

BEZPŁATNE

PRZEDSZKOLE SPECJALNE

nasze profesjonalistki

Daria Szafrańska

Pedagog wychowawca

Ukończyła studia II stopnia z kierunku rewalidacja z oligofrenopedagogiką na Kujawsko – Pomorskiej Szkole Wyższej. Od niedawna posiada również wykształcenie logopedyczne. W naszym przedszkolu jest pedagogiem specjalnym i wychowawcą. Optymizmem i uśmiechem obdarowuje dzieci. Poza pracą każdą wolną chwilę poświęca fotografii oraz podrożą tym bliskim, a także tym dalekim.

MAGDALENA MARCINKOWSKA

Pomoc przedszkolna

Pracuję w przedszkolu „ Małpi Gaj” i wspieram podopiecznych. Dbam o porządek , gdyż na co dzień jestem mamą, stąd też moja pomoc w placówce jest pracą codzienną. Lubię muzykę i dobrą książkę.

Justyna Sciepańczuk

Fizjoterapeuta

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W naszym przedszkolu jest fizjoterapeutą i terapeutą Integracji Sensorycznej. Prowadzi i koordynuje Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka. Interesuje się historią a w wolnych chwilach czyta książki i piecze pyszne ciasta którymi chętnie się dzieli. Jest skarbnicą wiedzy w dziedzinie rozwoju dzieci, na wszystko zawsze znajdzie dobrą radę. W przedszkolu jest naszą „złotą rączką”.

Kamila Widłak

Neurologopeda

Absolwentka filologii rosyjskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Logopeda, neurologopeda. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. W wolnych chwilach uprawia nordic walking i z zapałem czyta duże ilości książek. Swoją ciepłą osobowością otacza dzieci, a wszystkich pracowników troską i opieką.

Anna Kopczyńska

V-ce dyrektor przedszkola

Absolwentka Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich, magister zarządzania. W naszym przedszkolu pełni funkcję menedżera. Dba o całościowe funkcjonowanie przedszkola we wszystkich dziedzinach. W wolnych chwilach udziela się dla społeczeństwa i mieszkańców osiedla Rataje, uczestniczy w wydziałach kultury i zajęć osiedlowych dla dzieci. Zawsze uśmiechnięta porywa wszystkich dobrym nastrojem.

Natalia Liszka

Pomoc przedszkolna kuchnia

Największą pasją Natalii jest gotowanie. Raczy dzieci pysznymi, domowymi posiłkami a kadra po obiedzie ustawia się w kolejkę z pytaniem, czy przypadkiem coś nie zostało. W wolnym czasie czyta książki i aktywnie spędza czas na działce rekreacyjnej. Optymistyczna i zawsze uśmiechnięta. Wypełnia nasze przedszkole swoim urokiem osobistym, któremu trudno się oprzeć.

ŻANETA GLANC

Pomoc przedszkolna

Ukończyła studia z zakresu socjologii kultury w WSNHID w Poznaniu. Obecnie studentka studiów podyplomowych na kierunku : Wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne z przygotowaniem pedagogicznym. Kocha sport, naturę i zwierzęta . Na co dzień wybiera rower jako aktywność fizyczną. W wolnych chwilach lubi dokształcać się , tworzyć , słuchać muzyki, spędzać czas z rodziną, chodzić na spacery. W przedszkolu pełni rolę pomocy pedagoga i uwielbia spędzać czas z dziećmi.

troszczymy się o twoje dziecko

Zatrudniamy tylko wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrę.

Napisz do nas

malpi-gaj-logo-150x150

przedszkole specjalne